جراحی زیبایی باسن

جراحی زیبایی باسن یکی از شایع ترین انواع جراحی پلاستیک به خصوص در بین بانوان است که شامل جراحی بزرگ کردن باسن یا حجم دهی با پروتز باسن و همچنین جراحی کوچک کردن باسن است که توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر حمیدرضا فتحی به بهترین نحو ممکن انجام می شود.

جراحی زیبایی باسن و پروتز باسن و بزرگ کردن باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

انواع جراحی زیبایی باسن

بی‌شک تاکنون درباره جراحی زیبایی باسن از جمله جراحی پروتز باسن مطالب زیادی شنیده اید. یک ذهنیت کلی از چند و چون ماجرا و نحوه جراحی نیز دارید. اما چندان بعید نیست که اطلاعات کاملی درباره جراحی بزرگ کردن باسن یا پروتز باسن نداشته باشید. پروتز باسن یکی از جدیدترین روش‌های جراحی باسن با هدف حجم‌دهی اندام است که امروزه بانوان زیادی متقاضی انجام آن هستند. ناگفته نماند که برای بزرگ کردن و فرم‌دهی باسن از روش تزریق ژل و چربی نیز استفاده می‌شود. بانوان با اهداف مختلف از جمله کوچک بودن باسن، افتادگی، نا فرمی یا نامتقارن بودن باسن برای جراحی زیبایی باسن به پزشک مراجعه می‌کنند.

برگزاری جلسات مشاوره برای تعیین فرم و سایز پروتز باسن

دکتر حمیدرضا فتحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح حجم دهی باسن در تهران، با توجه به اینکه پروتز باسن شکل و اندازه گوناگون دارد می‌گوید:

پروتز باسن نیز مانند پروتز سینه از جنس سیلیکون است و مشابه فرم طبیعی باسن طراحی شده است. اینکه برای مراجعه کننده از پروتز گرد استفاده شود یا پروتز اشکی شکل، بستگی به فرم طبیعی بدن فرد و اندام‌های مرتبط با باسن دارد. سایز پروتز نیز با توجه به وزن، دور کمر، بافت چربی و غیره فرد تعیین می‌شود. بهتر است افراد در انتخاب سایز پروتز باسن در جلسات مشاوره به پزشک متخصص اعتماد کنند.

محل قرار گرفتن پروتز در جراحی بزرگ کردن باسن

فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر فتحی، تاکید می‌کند پروتز باید جایی قرار بگیرد که به اعصاب، بافت و استخوان‌های نواحی باسن آسیب وارد نشود. بر این اساس معمولا پروتزها در سه ناحیه زیر فاشیا، لابه‌لای عضلات باسن یا زیر عضلات باسن قرار می‌گیرند. شکاف‌هایی که برای جاگذاری پروتز انجام می‌شود نیز باید در نواحی فرو رفته ایجاد شود که بعد از انجام جراحی و سپری شدن طول درمان دیده نشود. همچنین قبل از قرار دادن پروتزها بخشی از بافت چربی باسن برداشته می‌شود. پزشک باید دقت کند که چربی‌های لایه عمقی باسن را برندارد، چون در این صورت احتمال بروز آمبولی در بیمار زیاد خواهد بود.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران

دکتر حمیدرضا فتحی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر در شهر تهران هستند. از جمله سایر تخصص‌ها و مهارت‌های دکتر می‌توان به انجام جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، جراحی زیبایی شکم، عمل های لاغری لیپوساکشن و لیپوماتیک، تزریق ژل و بوتاکس و غیره اشاره کرد. برای مشاهده نمونه کارها می توانید دکتر فتحی را در شبکه اجتماعی لینکدین دنبال کنید. همچنین برای اخذ نوبت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دکتر حمیدرضا فتحی

Call Now Button