جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی یکی از رایج ترین انواع جراحی های زیبایی در جهت جوانسازی صورت است که توسط دکتر حمیدرضا فتحی بهترین متخصص زیبایی در تهران به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی برای جوانسازی صورت توسط بهترین متخصص زیبایی در تهران

جراحی زیبایی پلک بالا و پایین در پزشکی بلفاروپلاستی نامیده می‌شود. عمل زیبایی پلک جزو جراحی‌های ضروری نیست و صرفا برای بهبود شکل ظاهری صورت و فرم پلک و چشم‌ها انجام می‌شود. این جراحی در سه دسته اصلی شامل جراحی پلک بالا، جراحی پلک پایین و جراحی پف پلک تقسیم می‌شود.

نظر متخصص زیبایی درخصوص جراحی پلک

دکتر حمیدرضا فتحی فوق تخصص جراحی پوست و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران درباره چرایی و چگونگی عمل بلفاروپلاستی در جوانسازی پوست می‌گوید:

امروزه بانوان زیادی برای برطرف کردن پف زیر پلک بالا و پایین، ضعیف شدن و افتادگی ابروها، شل شدن پوست پلک و بی حالت شدن چشم‌ها، به وجود آمدن توده چربی اطراف چشم و مواردی از این قبیل که به صورت ارثی و گاهی نیز در صورت بالا رفتن سن ایجاد شده است به پزشک و متخصص زیبایی مراجعه می کنند. این موارد در نهایت ظاهری خسته و سن و سال‌دار برای فرد ایجاد کرده و از زیبایی چشم‌ها و نیز کل صورت فرد می‌کاهد. از این رو فردی که شاهد تغییر حالت پلک ها و چهره‌اش است دچار نوعی از بی‌حوصلگی می‌شود و همچنین اعتمادبه‌نفس‌اش را از دست می‌دهد. پیشرفت روزافزون علم پزشکی در حوزه جراحی‌های زیبایی این مژده را به بانوان می‌دهد که همه این مشکلات با انجام سرپایی جراحی بلفاروپلاستی برطرف خواهد شد.

برگزاری جلسات مشاوره برای جراحی پلک

دکتر فتحی با برگزاری جلسات مشاوره و معاینه اولیه دقیق، اطلاعات لازم برای انجام جراحی بلفاروپلاستی در جهت جوانسازی صورت را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌دهد و اظهار می‌کند که بلفاروپلاستی یک جراحی سرپایی است و نیاز به بستری شدن ندارد.

پف‌کردگی مزمن پلک‌های بالا، افتادگی پوست پلک‌های بالا، پف زیر چشم و چروک پلک‌های پایین و افتادگی پلک‌های پایین از جمله مواردی هستند که در جراحی زیبایی پلک مدنظر قرار می‌گیرند.

فرد با حضور در این جلسات متوجه می‌شود که برای جوانسازی پوست و بهبود سیمای ظاهری پلک‌هایش، پزشک باید برای رسیدن به نتیجه مطلوب یک یا همه موارد بالا را در جراحی اعمال کند.

همچنین پزشک در جلسه مشاوره به مراجعه کنندگان تاکید می‌کند که اگر از مشکل کم کاری تیروئید یا سندروم چشم خشک (تولید ناکافی اشک) رنج می‌برند، بهتر است از انجام جراحی بلفاروپلاستی و جراحی پلک صرف نظر کنند. در غیر این صورت انجام این عمل جراحی عوارض یا ناراحتی خاصی برای فرد ایجاد نخواهد کرد.

بهترین متخصص زیبایی در تهران

دکتر حمیدرضا فتحی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک حال حاضر شهر تهران هستند. از جمله تخصص‌ها و مهارت‌های دکتر می‌توان به انجام جراحی زیبایی پلک ، عمل بینی، جراحی زیبایی سینه، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی باسن، عمل لیپوساکشن و لیپوماتیک، تزریق ژل و بوتاکس و غیره اشاره کرد. برای مشاهده نمونه کارها دکتر فتحی را در شبکه اجتماعی لینکدین دنبال کنید. همچنین برای اخذ نوبت مشاوره با ما در تماس باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت دکتر حمیدرضا فتحی

Call Now Button