دکتر حمیدرضا فتحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در این مطلب سعی بر آن داشته اند تا به پرتکرارترین سوالات شما درباره جراحی زیبایی لیپوساکشن و لاغری با لیپوماتیک پاسخ دهند.

جراحی زیبایی لیپوساکشن و لیپوماتیک با دکتر فتحی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی لیپوساکشن چیست

جراحی لیپوساکشن یکی از روش‌های جراحی زیبایی است که در آن چربی‌های اضافی نواحی مختلف بدن استخراج می‌شود. در این روش جراحی برش‌های کوچکی روی نواحی مورد نظر ایجاد می‌شود، یک سر لوله‌های کوچکی که کانول نام دارند وارد شکاف شده و سر دیگر به دستگاه مکنده متصل می‌شود. به این طریق رسوبات چربی از بدن خارج می‌شود.

روزانه افراد زیادی برای انجام این عمل زیبایی به پزشک و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه می‌کنند. اغلب مراجعه کنندگان سوالات متداولی را مطرح می‌کنند که در اینجا پاسخ روشن و شفاف به پرتکرارترین سوال‌ها را از قول دکتر حمیدرضا فتحی فوق تخصصی جراحی پلاستیک و لیپوساکشن در تهران می‌خوانیم.

برای تخلیه چربی‌های اضافه در کدام نواحی بدن می‌توان از روش لیپوساکشن استفاده کرد

رسوبات چربی انباشته شده در سینه، باسن، شکم، پهلوها، ران‌ها و پشت زانو، گونه، گردن و غیره را می‌توان با این روش استخراج کرد.

می گویند که بعد از جراحی لیپوماتیک پوست شکم و پهلو خیلی شل و افتاده می‌شود، برای برطرف کردن این مشکل راه‌حلی وجود دارد یا نه

این نکته را فراموش نکنید که اگر برای انجام لیپوساکشن به پزشک متخصص مراجعه کنید، با مشکلاتی نظیر ترک‌های پوستی بیش از حد تصور، افتادگی نامتوازن پوست و… مواجه نخواهید شد. مگر در شرایط ویژه که اضافه وزن فرد خیلی زیاد باشد که شل شدن پوست ناگزیر است. در این صورت اگر فرد بخواهد پزشک می‌تواند با لیفت شکم و پهلو این مشکل را برطرف کند.

آیا جراحی لیپوماتیک جزو جراحی‌های خطرناک است و برای بیمار خطر جانی دارد و احتمال بروز آمبولی چقدر است

انجام جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن هیچ خطر و عوارض جبران‌ناپذیری برای فرد مراجعه کننده ندارد. احتمال بروز آمبولی نیز بسیار پایین است. به این شرط که در انتخاب پزشک دقت و به پزشک مجرب همچون دکتر فتحی مراجعه شود و بعد از انجام جراحی به دستورات و توصیه‌های پزشک عمل شود.

جراحی زیبایی لیپوساکشن تا چه مدت ماندگاری دارد و به اصطلاح بازگشت پذیر هست یا خیر

چنانچه بعد از انجام این عمل زیبایی مو به مو توصیه‌های پزشک رعایت و از یک رژیم غذایی متناسب پیروی شود، چربی های اضافه برنمی‌گردند و نتیجه عمل تا سال‌ها ماندگار خواهد بود. همه چیز بستگی به تغییر سبک زندگی فرد در زمینه تغذیه و فعالیت بدنی دارد.

چند روز بعد از این عمل می‌توان به فعالیت‌های روزانه پرداخت

دوره نقاهت جراحی لیپوساکشن معمولا از یک تا 3 روز متغیر است. اما در این مورد نمی‌توان پاسخ دقیقی داد چون با توجه به شرایط هر فرد دوره نقاهت و مراقبت بعد از عمل متفاوت است که بنا بر صلاحدید پزشک تعیین می شود.

لیپوساکشن بهتر است یا لیپوماتیک

هر دو از جمله روش‌های متداول و کاربردی برای حذف چربی های اضافه هستند. چنانچه رسوبات چربی کمتر باشد از روش لیپوماتیک استفاده می‌شود و اگر انباشت چربی در نواحی مختلف زیاد باشد لیپوساکشن نتیجه مطلوب‌تری خواهد داشت.

دکتر فتحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

بی‌شک می‌توان گفت دکتر حمیدرضا فتحی با انجام بیش از هزاران نمونه عمل جراحی لیپوساکشن، بهترین متخصص زیبایی در تهران هستند. برای مشاهده نمونه جراحی‌های انجام شده توسط ایشان در زمینه جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی، جراحی زیبایی بینی، جراحی باسن، جراحی پلک، تزریق بوتاکس و تزریق ژل دکتر فتحی را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید و ویدئوهای آموزشی ایشان را در وب سایت نماشا مشاهده نمایید. همچنین برای اخذ نوبت برای مشاوره با ما در تماس باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر فتحی