در این مطلب با فوق تخصص جراحی زیبایی همراه باشید تا با دستورات و ملاحظات قبل از عمل رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی آشنا شوید.

دستورالعمل قبل از عمل رینوپلاستی یا جراحی بینی از نظر فوق تخصص جراحی زیبایی

عمل رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی

عمل رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی‌های زیبایی است که امروزه میان جوانان و حتی بزرگسالان طرفداران زیادی دارد. کوچک کردن بینی، درمان انحراف و پولیپ بینی، برداشتن برآمدگی و به اصطلاح قوز بینی و همچنین فرم دادن به بینی گوشتی از جمله دلایلی هستند که متقاضیان انجام جراحی بینی با هدف برطرف شدن آنها، زیبا شدن چهره و افزایش اعتماد به نفس به پزشک متخصص و فوف تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه می‌کنند. اگر بنا به هر دلیلی متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستید لازم است قبل از عمل تمهیداتی را در نظر بگیرید که در این مطلب از قول فوق تخصص جراحی زیبایی دکتر حمیدرضا فتحی می‌خوانیم.

حضور در جلسات مشاوره تخصصی قبل از عمل رینوپلاستی

انتخاب جراح متخصص نخستین و مهم ترین گام برای رسیدن به نتیجه مطلوب است؛ بنابراین برای هر فردی لازم و ضروری است که در انتخاب جراح دقت و ذکاوت کافی داشته باشد. جراح متخصص قبل از پذیرش بیمار چندین جلسه مشاوره، پرسش و پاسخ برگزار می‌کند که هم بیمار با دستورالعمل حرفه‌ای و نمونه کارهای پزشک آشنا شود و هم پزشک انگیزه واقعی بیمار از انجام عمل رینوپلاستی را دریابد. دکتر فتحی با سال‌ها تجربه در زمینه انواع جراحی زیبایی و ترمیمی بینی با برگزاری جلسات مشاوره تخصصی بیمار را تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی می‌کند.

 برای دریافت وقت مشاوره با ما در تماس باشید.

باید و نبایدهای قبل از جراحی زیبایی بینی

قبل از انجام عمل رینوپلاستی لازم است یک سری دستورالعمل کلی و فردی (باتوجه به وضعیت هر فرد) از سوی مراجعه کننده رعایت شود که اغلب پزشکان به اطلاع بیمار می رسانند. مهم‌ترین نکاتی که لازم است درباره مراقبت‌های قبل از عمل بدانید عبارتند از:

  • 14 روز قبل از عمل جراحی از مصرف داروهایی که خون را رقیق می کنند مثل آسپرین، جدا خودداری کنید. مصرف این داروها خونریزی حین عمل جراحی و بعد از آن را بیشتر می‌کنند.
  • 2 هفته قبل از عمل استعمال دخانیات و نیکوتین را قطع کنید. استعمال دخانیات منجر به تنگ شدن عروق خونی شده و گردش خون را با اختلال مواجه می‌کند.
  • 2هفته قبل از عمل رینوپلاستی ویتامین ها، آهن و مواد معدنی و مغذی که پزشک توصیه می کند را مصرف کنید تا روند بهبود بعد از عمل سریع‌تر سپری شود.

سایر دستورالعمل ها

  • 8 تا 10 ساعت قبل از عمل هیچ چیز نخورید و نیاشامید. (در صورتیکه زمان جراحی پیش از ظهر باشد، معمولا پزشک تاکید می‌کند که بعد از صرف وعده غذایی شام چیزی میل نکنید و صبح روز بعد ناشتا به کلینیک یا بیمارستان مراجعه کنید.)
  • در صورت نیاز داروهای تجویز شده توسط پزشک را قبل از زمان جراحی تهیه کنید و همراه داشته باشید.
  • شب قبل از جراحی دوش بگیرید و به اندازه کافی استراحت کنید و خوب بخوابید تا بعد از جراحی احساس خستگی و کلافگی نکنید.
  • خانم ها دقت داشته باشید که اگر ناخن‌هایتان لاک دارد حتما قبل از عمل آن را پاک کنید تا هنگام پذیرش به مشکل برنخورید.
  • زیورآلات و اشیا قیمتی همراه نداشته باشید.
  • آزمایش و مدارک پزشکی و هرآنچه پزشک تاکید کرده است را روز جراحی همراه داشته باشید. (چنانچه داروی خاصی مصرف می‌کنید حتما همراه داشته باشید تا در صورت نیاز در دسترس باشد.)
  • از فکر و خیال های منفی پرهیز کنید. تا حد امکان استرس و نگرانی را از خود دور کنید و در آرامش کامل وارد اتاق عمل شوید.

فوق تخصص جراحی زیبایی در تهران

دکتر حمیدرضا فتحی با برگزاری جلسات مشاوره تخصصی در خصوص انجام انواع جراحی های زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی باسن، لیپوساکشن و لیپوماتیک، تزریق ژل و بوتاکس و غیره شما را تا رسیدن به ایده‌آل ذهنی‌تان و نتیجه مطلوب همراهی می‌کند. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر، ایشان را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید. همچنین برای اخذ نوبت مشاوره حرفه ای با ما در تماس باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر حمیدرضا فتحی