جراحی لیپوساکشن و لیپوماتیک از جمله جراحی های زیبایی محسوب می شود که به منظور لاغری و رسیدن افراد به اندام ایده آل توسط دکتر فتحی بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام می شود.

جراحی لیپوساکشن چیست

لیپوساکشن یا جراحی لیپوماتیک عنوان یکی از روش‌های مقابله با چربی‌های اضافی شکم و پهلو، ران، باسن، بازو، زیر زانو، سینه، گونه، چانه، گردن و مچ پاها است. امروزه بانوان و نیز آقایانی که از گرفتن رژیم‌های غذایی سنگین و انجام تمرینات ورزشی برای نابودی چربی‌های موضعی و خوش حالت شدن اندام‌شان نا امید و خسته شده اند، برای انجام جراحی لیپوساکشن به پزشک متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه می‌کنند.

جراحی لیپوساکشن و لیپوماتیک توسط بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک

چگونگی انجام جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن

لیپوساکشن یکی از روش‌های سنتی برای کاهش یا حذف رسوبات چربی از بدن است. برخلاف آنچه عموم مردم فکر می‌کنند، جراحی لیپوساکشن بین آقایان نیز طرفداران زیادی دارد. در این جراحی پزشک و متخصص زیبایی باید تخصص کافی داشته باشد که هنگام مکش چربی‌ها به بافت‌های اساسی بدن آسیب وارد نشود. هرچه لیپوساکشن با ظرافت بیشتری انجام شود عوارض کمتری همراه خواهد داشت. از این رو همواره توصیه می‌شود برای جراحی لیپوساکشن به خوبی تحقیق شود و به پزشک و بهترین متخصص زیبایی مراجعه شود.

واجدان شرایط انجام جراحی لیپوساکشن

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، دکتر حمیدرضا فتحی با تاکید بر اینکه لیپوساکشن بیشتر به افرادی توصیه می‌شود که حداکثر 30 درصد اضافه وزن نسبت به وزن ایده آل داشته باشند و پوست‌شان هنوز حالت ارتجاعی داشته باشد (به بیان ساده‌تر پوست‌شان بیش از حد شل و آویزان نشده باشد) می‌گوید: افزایش وزن مشکلات زیادی برای افراد به بار می‌آورد.

علاوه بر اینکه سلامتی را به خطر می‌اندازد، موجب کاهش اعتماد به نفس و در مواردی بروز افسردگی نیز خواهد شد. درست است که انجام دادن برخی از تمرینات ورزشی و رژیم های غذایی منجر به کاهش وزن و کوچک شدن قسمت‌هایی از بدن می‌شود. اما در مواردی چربی‌ها انقدر مقاوم هستند که به راحتی نمی‌توان از شرشان خلاص شد. بنابراین عمل لیپوساکشن به عنوان یکی از روش‌های کم‌تهاجم برای شکست رسوبات چربی‌ و ترمیم خطوط بدن به کار می‌رود تا فرد به وزن ایده‌آل خود برسد و اعتماد به نفس از دست رفته‌اش را بازیابد.

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

این عمل زیبایی با استفاده از یک لوله کوچک از جنس استیل که کانول نام دارد، انجام می‌شود. یک برش کوچک روی قسمت مورد نظر از پوست ایجاد می‌شود. کانولا به یک پمپ مکش قدرتمند متصل شده و وارد شکاف می‌شود. به وسیله سیستم مکنده‌ای که به کانول متصل است چربی های موضعی اضافه از ناحیه مورد نظر خارج می‌شود. در نهایت شکاف بخیه زده می‌شود و جراحی لیپوساکشن به پایان می‌رسد.

بهترین متخصص زیبایی در تهران

بی‌شک می‌توان گفت دکتر حمیدرضا فتحی با انجام بیش از هزاران نمونه عمل زیبایی، بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران هستند. برای مشاهده نمونه جراحی‌های انجام شده توسط ایشان در زمینه جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی ،جراحی زیبایی بینی ، جراحی باسن، جراحی پلک، تزریق بوتاکس و تزریق ژل ایشان را در شبکه‌ اجتماعی لینکدین دنبال کنید. همچنین برای اخذ نوبت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر فتحی

Call Now Button