راه های ارتباطی

با دکتر حمیدرضا فتحی

مراجعه کنندگان عزیز شما می توانید از طریق شماره تماس های زیر و یا از طریق دایرکت اینستاگرام و همچنین با ارسال فرم تماس، نوبت دریافت نمایید.

صفحه اینستاگرام

@dr.hamidrezafathi

شماره های تماس
نشانی

تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن)
بن بست قبادیان شرقى، پلاک 5، واحد20

دکتر حمیدرضا فتحی بهترین متخصص زیبایی در تهران و عضو هیأت علمى دانشگاه تهران می باشند. ایشان دوره هاى تکمیلى جراحى زیبایى، کرانیوفاشیال، ماگزیلوفاشیال و جراحى میکروسکوپى را در دانشگاه پاریس- فرانسه گذرانده اند. ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بی شماری عمل زیبایی و پلاستیک از جمله پزشکان مسلط و شناخته شده در این مقوله می باشند. دکتر فتحی با راه اندازی وب سایت شخصی خود سعی بر بیان صادقانه نکات مثبت و موردنظر بیماران در کنار بیان عوارض منفی احتمالی داشته، تا بیماران محترم ضمن درک روشن قضایا با تدبر کافی نسبت به اعمال زیبایی و پلاستیک اقدام نموده و با تمام جنبه های آن آشنا گردند.

جهت دریافت مشاوره های تخصصی و حرفه ای در زمینه انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی از جمله عمل زیبایی بینی، عمل زیبایی سینه شامل ماموپلاستی و پروتز سینه، عمل زیبایی باسن از جمله پروتز باسن و تزریق چربی به باسن، عمل زیبایی پلک، عمل های لاغری لیپوساکشن و لیپوماتیک، انواع روش های جوانسازی پوست از جمله لیفت صورت و تزریق بوتاکس و غیره می توانید با دکتر فتحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده نمونه کارها می توانید ایشان را در شبکه اجتماعی لینکدین دنبال کنید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت بهترین متخصص زیبایی دکتر حمیدرضا فتحی