نمونه جراحی های زیبایی انجام شده توسط دکتر فتحی

در این بخش تعدادی از نمونه جراحی های زیبایی و پلاستیک انجام شده توسط دکتر حمیدرضا فتحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران را می توانید مشاهده کنید.

عمل زیبایی توسط فوق تخصص جراحی

دکتر حمیدرضا فتحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران سابقه ای طولانی در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی پلاستیک بینی یا عمل رینوپلاستی، عمل زیبایی سینه شامل عمل ماموپلاستی و پروتز سینه، جراحی پلاستیک باسن شامل پروتز باسن، عمل لیپوساکشن و لیپوماتیک از جمله لیپوساکشن شکم، لیپوماتیک بازو، ران، باسن و غیره، تزریق بوتاکس و تزریق ژل در جهت جوانسازی پوست و جوانسازی صورت، عمل پلک، عمل گوش و غیره دارند. جهت آشنایی بیشتر و مشاهده تصاویر بیشتر از عمل های انجام شده توسط دکتر می توانید ایشان را در شبکه اجتماعی اینستاگرام ، شبکه اجتماعی فیسبوک، شبکه اجتماعی لینکدین و شبکه اجتماعی توییتر دنبال کنید. همچنین جهت دریافت مشاهده تخصصی و حرفه ای در زمینه عمل های زیبایی از طریق صفحه تماس با دکتر با ایشان در تماس باشید.

ویدئوهای آموزشی دکتر فتحی

همچنین به منظور آشنایی بیشتر با انواع عمل ها و جراحی های می توانید ویدئوهای آموزشی موجود در کانال دکتر حمیدرضا فتحی در وب سایت های آپارات، وب سایت تماشا، وب سایت نماشا و وب سایت جعبه مشاهده نمایید.

با تشکر از همراهی شما با بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر حمیدرضا فتحی